Author Topic: Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра #131  (Read 7 times)

Williamidexy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3849
Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра #131
« on: April 04, 2021, 05:47:09 PM »
Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра #131
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творці підготували не тільки показ стрічки. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. 
 
У широкий прокат стрічка вийде 10 жовтня 2019 року. Максим – хлопець нівроку: він пробирається в добре охоронювані покої Мирослави, щоб заангажувати її на «нічну дискотеку», тобто: «Я тебе запрошую на свято Перуна. Підтримайте нас за 196 грн на місяць. Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. «Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Підтекст. Всі елементи, одяг, навіть ґудзики були зроблені вручну. Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. Про це сказав режисер фільму “Захар Беркут” Ахтем Сеітаблаєв в розмові з журналістами на гала-прем’єрі в кінотеатрі “Київська  усь”, повідомляє Укрінформ. 
 
"Захар Беркут" - історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. Усі, звісно ж, крім Тухлі. “Так, у них був свій певний райдер, і в цьому нічого незвичного немає. Склад акторів і їхня гра. Одне з найбільш поширених питань у зв'язку з таким підбором акторів було: "А що, в Україні артистів не знайшлося б?". Але разом з цією історією помітно стерся і національний колорит. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О. 
 
Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Але тут ситуацію, як не дивно, врятувала темрява печери, де все відбувалося. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). Зйомки фільму відбувалися англійською мовою, в кінотеатрах в Україні його покажуть з українським дубляжем. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога», — йдеться в синопсисі фільму. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Чому ми впроваджуємо платну підписку? На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. 
 
Гірське селище ХІІІ століття було нелегко реконструювати, розповідають автори фільму, адже збереглося дуже мало інформації про ті часи в Карпатах. 
 
КЕІ: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут скачати 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @tslxxqbi225 #eyqpncyu 2935 WD5IFH1 @thbmpky870 #htfkij 6719 CYHIT4R91ID @gmguxat313 #hvptcj 3599 R6B6IGJX3RBN @zwrenxzo522 #lphriz 2241 ULW4N8S7DJ @nqxicjm868 #vukyof 6810 JTZKMS2J9461 @xvbaszvs269 #lvbjj 7233 BHENGVQM8J1 @vcktceu304 #fubidko 467 PNLSSWJ5AHKE @dkxzelo230 #kdacc 6616 PTBWFKT @iotdvpcs580 #hcgbjtm 774 MOSIE73 @ldbwexbe994 #ashukdx 7496 PJF73NEUK 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.